Czy posiadamy zaprogramowane hasło administratora? Hasło windows 8 każdy może sobie zrobić

Aktualności

Żyjemy w erze internetu, laptopów i telefonów. Najprawdopodobniej każdy przyzna, że nie wyobraża sobie prosperowania bez tych dóbr przez długi okres czasu. Wiadomo, że na wczasach, w prace czy w szkole nie mamy dwudziestoczterogodzinnego dostępu do internetu, jednak pierwszą sprawą po powrocie do mieszkania jest sprawdzenie nowin, korespondencji , a także portali społecznościowych.

migawka - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
hasło administratora (tutaj) ma szansę okazać się być korzystne Czy powiemy jak funkcjonuje hasło administratora?

Kompter - łamanie hasła
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
hasło administratora stanowi rzecz, bez której pomimo przeróżnych prób nie można dostać się do komputera. Dlatego też powinno być ono na tyle skomplikowane, aby utrudnić pracę hackera, a równocześnie na tyle łatwe, aby uniknąć jego zapomnienia. Niestety jeśli chodzi o funkcję zapomniałem hasła windows 7 (mój link) jej nie stosuje, więc każdorazowy incydent tego typu powinien być rozwiązany przez specjalistę. Jeśli zatem przydarzy nam się taki wypadek, to trzeba zanieść komputer do profesjonalnego serwisu komputerowego. Pracujący tam informatycy niewątpliwie znają bezpieczne i sprawdzone metody na to, by złamać hasło administratora, nie niszcząc przy tym głównego dysku komputera. Sprawi to, że odzyskamy wszystkie nasze dane i będziemy użytkować komputer jeszcze przez długie lata.

Jak widać, forteli na złamanie hasła jest w dzisiejszych czasach nadzwyczaj sporo, w związku z tym wybór jest niemały. Bezsprzecznie znajdziemy sposób, jaki dopomoże nam złamać hasło, którego zapomnieliśmy.