Wyjątkowo skuteczna reklama, która może skłonić klienta do interakcji oraz sprawi, że pozytywnie zapamięta naszą markę

Aktualności

Sekretem sukcesu wielu firm jest dobra reklama, która przyciąga a także interesuje mnóstwo klientów. W obecnych czasach często trudno jest sprostać oczekiwaniom klientów, którzy każdego dnia obserwują setki reklam podróżując do pracy lub szkoły. Razem z postępem technologii wymyślane są jednak nowoczesne sposoby reklamowania, które przynoszą niezwykle zadowalające rezultaty.

Internet - tableau
Author: Abi Begum
Source: http://www.flickr.com
Każdy spotkał się z oświetleniem ledowym, które ma bardzo duże zastosowanie. Takie oświetlenie również znalazło swe zastosowanie w reklamie, nie tylko w ekranach ledowych. Innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie reklamy są interaktywne reklamy, które wzbudzają ciekawość wśród klientów i skłaniają ich do interakcji. Dzięki temu mamy o wiele większe szanse, iż klient zapamięta nasz produkt bądź oferowane usługi. Można wyróżnić parę typów interaktywnej reklamy, ale najbardziej popularne z nich to podłoga ledowa a także stoły interaktywne. W Polsce z roku na rok tego typu rozwiązania zyskują coraz więcej zwolenników jak również są chętnie wykorzystywane przez wiele firm.

Internet - kadr
Author: Exile on Ontario St
Source: http://www.flickr.com
Podłoga ledowa lub interaktywny stół to narzędzia, które są niesamowicie skuteczne. Podłoga wyposażona jest w czujniki ruchu, które w określony sposób reagują na obecność klienta na danej powierzchni. Zarówno podłogi ledowe jak też ściany mogą prezentować różnego rodzaju materiały reklamowe, które są wyświetlane w trakcie obecności klienta. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też stół interaktywny, na którym można przeglądać stronę internetową albo ofertę danej marki. Dzięki temu nasz klient wybiera jedynie te treści z oferty, które go interesują i samodzielnie może się z nią zapoznawać. Taka interakcja może być źródłem pozytywnych emocji u klienta, które dotyczą naszych produktów a także prowadzonej działalności usług.

Skuteczna reklama skupi uwagę klienta i w interesujący sposób prezentuje określone przez nas treści. Te wszystkie cechy ma również reklama interaktywna, która w obecnych czasach staje się jednym z najlepszych rozwiązań marketingowych. Kiedy pragniemy, by nasza firma prezentowała ofertę w ciekawy sposób jak również skutecznie zdobyła zaufanie klientów, warto zdecydować się na taką reklamę.